top of page

Obrok-Maciak Blanka


Jestem autorką bloga „Borówka w trampkach”, który jest dziennikiem z mojej wędrówki po Kociewiu. Mieszkam tu od ponad roku i nieustannie zachwyca mnie przyroda, architektura oraz sztuka ludowa tego regionu.


Opowiadam o miejscach atrakcyjnych turystycznie, aczkolwiek nieoczywistych i mało znanych, charakteryzujących się bogatymi walorami przyrodniczymi. Wiele spośród moich felietonów opowiada o pograniczu kociewsko-borowiackim, wciąż jeszcze dziewiczym i urokliwym. W moich wędrówkach zawsze towarzyszy mi rodzina – mąż i nasze maluchy, dwu i pół letni synek oraz córeczka, która ukończyła właśnie dziesięć miesięcy. Nasze wycieczki zawsze przedstawiają miejsca dostępne dla rodzin z małymi dziećmi.


Miałam przyjemność podjęcia współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną Kociewie w projekcie „Ruszaj na Kociewie”, byłam jednym z kilku autorów zaproszonych do opublikowania swojego artykułu w magazynie „Kociewie – strefy czasu wolnego”. Blog „Borówka w trampkach” promuje Kociewie, powoli staje się jedną z silnych i rozpoznawalnych marek regionu, który chętnie czytają zarówno starsi, jak i młodsi, kociewiacy i mieszkańcy pozostałych części Polski.


Zapraszam na stronę https://borowkawtrampkach.pl/, fanpage Borówka w trampkach oraz instagram @borowka_w_trampkach.POWIAT STAROGARDZKI


Comments


logo-01.png
bottom of page