top of page

Moch-Piątek Sylwia


Nazywam się Sylwia Moch-Piątek - jestem terapeutą i prowadzę terapię psychologiczną, a od 3 lat mówią o mnie „Lawędnięta Sylwia”, ponieważ założyłam pole lawendowe i zajmuję się uprawą lawendy, organizując warsztaty lawendowe i popełniając pracę rękodzielniczą, która przynosi mi wiele satysfakcji.


Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. W ubiegłym roku zapoczątkowałam Cykl „Muzyka i Lawenda”, podczas którego zaproszeni artyści grają nie do kotleta, a do lawendy, a Goście siedzą na kocykach, na trawie i upajają się dźwiękami muzyki i aromatem lawendy. W tym roku odbyło się 6 muzycznych spotkań - artyści lokalni mieli możliwość zaprezentować swoją twórczość w lawendowej scenerii.


Mój kolejny cel to kobiety, które zabiegane w obecnej rzeczywistości, nie mają czasu skupić się na swoich potrzebach. Organizuję dla nich kobiece warsztaty, które wyzwalają kobiecą moc i siłę. W tym roku zwołuję pierwszy trzydniowy Krąg Kobiet.


Jestem również animatorem Klubu Seniora w Machowinie i pracuję z 15 osobową grupą cudownych, aktywnych, serdecznych, pomysłowych Seniorów. Jestem członkiem Rady Sołeckiej w Machowinie i próbuję aktywizować społeczność wiejską.POWIAT SŁUPSKI


3 komentarze
logo-01.png
bottom of page