top of page

Kozakiewicz Marta


Witam serdecznie! Nazywam się Marta Kozakiewicz. Mam 44 lata. Moją rodzinną miejscowością jest wieś Kmiecin położona niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. Tutaj w zabytkowym kościele św. Jadwigi Królowej rozpoczęła się moja droga wokalna.


Występowałam solowo oraz przygotowywałam dzieci i młodzież do uroczystości kościelnych. Obecnie od 10 lat jestem tutaj jurorką na Festiwalu Pieśni Religijnej dla mieszkańców Żuław i Mierzei. Od 26 lat pracuję jako nauczycielka języka polskiego i muzyki w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdańskim. Pracuję także jako nauczycielka muzyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kmiecinie i jestem instruktorem wokalnym w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim.


Ukończyłam Akademię Pedagogiczną w Słupsku (język polski) i studia podyplomowe: Muzyka-Uniwersytet w Szczecinie, Organizacja i Zarządzanie Oświatą-PWSZ Elbląg. Obecnie kończę studia podyplomowe Emisja głosu-PWSZ w Przemyślu. Certyfikowany ,,Professional Vocal Coach,’’ właścicielka Studia Artystycznego Marty Kozakiewicz w Nowym Dworze Gdańskim.POWIAT NOWODWORSKI:1 komentarz
logo-01.png
bottom of page