top of page

Kołonowicz Marika


Jestem dyplomowaną dziennikarką, projektantką, designerką i fotografką. Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam kreować rzeczywistość na swój własny sposób. Postanowiłam zamienić swoją pasję w rzeczywistość, dlatego założyłam Pracownię Artystyczną MariKoDESIGN.pl.


Projekty, które tworzę, są wyjątkowe, a asortyment różnorodny - oversizeowe kardigany, multikolorowe swetry, czapki, szale xxl, świeczki, wyroby gipsowe oraz malowano - haftowane kurtki denim. Tworzę unikatowe kolczyki MariKo Design.pl uwielbiane przez odbiorców w Polsce i za granicą (Nowy Jork, Kalifornia, Hiszpania, Norwegia). Zauważone przez wydawcę amerykańskiego Magazynu "Happy Life" Kate Dorosz, pojawiły się także w outficie nowojorskiej influencerki @artfulcitystyle.


Na swoim koncie mam kilka wystaw, m.in. w Królewskiej Fabryce Karabinów na Dolnym

Mieście w Gdańsku, w Domu Kultury SM „Janowo” w Rumi, na terenie Oddziału Kadłubowego K-2 Stoczni Cesarskiej w Gdańsku. Jestem współautorką "Kolorowanki dla dorosłych" w "Twoim Przewodniku Pozytywnego Życia" przy współpracy z Kate Dorosz, Redaktorką Naczelną VIP Manhattan Business. Moja twórczość została zauważona i doceniona w 2021r., gdy otrzymałam tytuł Ambasadora Polskiego Rękodzieła i Certyfikat za mistrzostwo w swojej dziedzinie.POWIAT LĘBORSKI


Comments


logo-01.png
bottom of page