top of page

Cicha Sandra


Nazywam się Sandra Cicha. Jestem kobietą w średnim wieku ;) (Koło czterdziestki). Jestem pogodną optymistyczną pesymistką. Każdym miłym doświadczeniem cieszę się jak małe dziecko. Jestem towarzyską domatorką. Uwielbiam jeść a co za tym idzie gotować, czytać książki, jeździć na rolkach. W życiu miałam wiele pasji od prac manualnych, przez zajęcia karate, po pisanie powieści.


Dwa lata temu rozpoczęłam moją literacką przygodę. Od roku wraz z Wydawnictwem Muza wydaję pod pseudonimem książki obyczajowe. Dwa lata temu napisałam swoją debiutancką powieść „Zakręt”, która ukazała się w październiku 2021 r. Na początku sierpnia br. premierę będzie miała jej druga część „Za zakrętem”. Bohaterką obu powieści jest Joanna Grabowska, która jest kuratorem sądowym. Wraz z mężem wychowuje trójkę dzieci. Wiedzie spokojne życie i nie spodziewa się, że stanie na życiowym i zawodowym zakręcie.


Obie historie toczą się w Grodzisku Mazowieckim. Jednakże w „Za zakrętem” Grabowska wraz z przyjaciółmi odwiedza moje rodzinne strony - Charzykowy, Chojnice, Funkę, Bachorze. Dzięki wpisaniu tego wątku, mogłam moim Czytelnikom ukazać w jakich pięknych okolicach sama mieszkam.POWIAT CHOJNICKI

2 komentarze
logo-01.png
bottom of page