top of page

Świderska Aldona


Jestem terapeutką, arteterapeutką, instruktorką, fotograficzką. Realizuję fotografię kreatywną i artystyczną. W fotografowanej osobie czy obiekcie staram się uchwycić to co najpiękniejsze (emocje i charakter). Podejmuję się takich wyzwań jak fotografia: kobieca, rodzinna, portfolia, okazjonalna, krajobrazowa.


Prowadzę następujące strony na portalach społecznościowych: https://www.facebook.com/wtzlapino ,https://www.facebook.com/fotografiaaldonaswiderska https://www.instagram.com/aldonaswiderska/ https://www.facebook.com/aldona.swiderska.9


Zajmuję się również sztuką użytkową w drewnie i rękodziełem. W mojej domowej pracowni powstają półki, stoliki, szafki, doniczki, świeczniki. Mam wielką przyjemność tworzyć również w swojej pracy zawodowej z osobami niepełnosprawnymi w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Łapinie, prowadzonymi przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej. W warsztacie jestem instruktorem terapii zajęciowej w pracowni stolarskiej. Tu powstają piękne prace, dzięki którym osoby z niepełnosprawnościami rehabilitują się społecznie i zawodowo, rozwijają swoje umiejętności i pasje. Nasze prace można nabyć w sklepie internetowym pod adresem (sklep prowadzony przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej): https://esklep.art/sklep/?wtz=%5B4%5D&price=1&price__gte=0&price__lte=500&archived=false .


Prowadzę warsztaty komputerowe i fotograficzne dla seniorów i dzieci oraz osób niepełnosprawnych.POWIAT GDAŃSKI
4 komentarze
logo-01.png
bottom of page