top of page

Świderska Aldona


Jestem terapeutką, arteterapeutką, instruktorką, fotograficzką. Realizuję fotografię kreatywną i artystyczną. W fotografowanej osobie czy obiekcie staram się uchwycić to co najpiękniejsze (emocje i charakter). Podejmuję się takich wyzwań jak fotografia: kobieca, rodzinna, portfolia, okazjonalna, krajobrazowa.Zajmuję się również sztuką użytkową w drewnie i rękodziełem. W mojej domowej pracowni powstają półki, stoliki, szafki, doniczki, świeczniki. Mam wielką przyjemność tworzyć również w swojej pracy zawodowej z osobami niepełnosprawnymi w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Łapinie, prowadzonymi przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej. W warsztacie jestem instruktorem terapii zajęciowej w pracowni stolarskiej. Tu powstają piękne prace, dzięki którym osoby z niepełnosprawnościami rehabilitują się społecznie i zawodowo, rozwijają swoje umiejętności i pasje. Nasze prace można nabyć w sklepie internetowym pod adresem (sklep prowadzony przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej): https://esklep.art/sklep/?wtz=%5B4%5D&price=1&price__gte=0&price__lte=500&archived=false .


Prowadzę warsztaty komputerowe i fotograficzne dla seniorów i dzieci oraz osób niepełnosprawnych.POWIAT GDAŃSKI
4 komentarze

4 Comments


Witek Witali
Witek Witali
Sep 09, 2022

Pani Aldona należy do osób wyjątkowych, ma zamiłowanie do działalności społecznej. Pomaga ludziom najsłabszym, ubogim, nieporadnym i wszystkim tym których los nie oszczędził doznania wykluczenia poniżenia. Emocje i przeżycia chce pokazać w fotografii, gdyż czasami brak słów, aby okazać świat taki jaki ona to widzi

Like

Paweł G
Paweł G
Sep 01, 2022

Świetna instruktorka, z poczuciem humoru. Umie wydobyć z człowieka potencjał, o którym sam nie wie, że taki posiadaJej zdjęcia i mnie zainspirowały. Nauczyła mnie kadrowania i innego spojrzenia na krajobraz.

Like

Hanna Mielewska
Hanna Mielewska
Aug 31, 2022

Pani Aldona to pozytywnie nakręcona, otwarta i uśmiechnięta zawsze osoba. Miałam przyjemność chodzić na jej zajęcia komputerowe. Zawsze cierpliwie i przystępnie tłumaczy. Dzięki niej nie straszny mi tablet i smartfon, nauczyłam się także edytować zdjęcia i korzystać z mediów społecznościowych . W ten sposób pomaga seniorom walczyć z wykluczeniem cyfrowym.

Like

Kilkukrotnie mieliśmy okazję uczestniczyć we wspólnych zajęciach z grupą WTZ z Łapina. Pani Aldona jest pełną pasji, energii i empatii osobą. W swoją prace angażuje się z otwartym sercem, wspiera, pomaga i doradza. Widać, że praca dla niej jest pasją, wykonuje ją z uśmiechem na twarzy.

Like
logo-01.png
bottom of page